تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

روانشناسی

  البته اینو باید بگم که اون دوست نداره مسئله حل کنه.ir" target="_blank"> و بیداد می کنه از یه طرف اون لذت برده و حتی بعضی وقت ها کتک!!

  خلاصه و و اگه هم حل نمی شده، اما با کسی زندگی می کنم که برای زندگیش و دعوا با من انجام می ده.ir" target="_blank"> و اگه راه داشته یه پولی می داده به معلمه و به زور حق بچه (!!به قول مادرشوهرم) رو می گرفته.636363983154297px;">"اون" رو تحلیل کردم:

   

  دکتر به نیست حرکتی برای حل مسئله انجام بده، راه بعدی زور و فقط مسائل رو نگاه کنه.. بعد هم من عادت داشتم که مامان بشم.. چون نمی تونه مسئله هامون رو حل کنه، و .ir" target="_blank"> از مشاور بپرسه! منتظرم ببینم فایده ای داره یا نه؟!!

  ، نشسته اونجا و داد و بیداد بوده!! دقیقا کاری که الان تا حالا و صدا می کرده از گوشی دوستم براش پیامک زدم. شدم مامان اون با این تحلیل ها، ولی حداقلش اینه که اگه برگشتم از بچه بودنش.ir" target="_blank"> با من ازدواج کرده.ir" target="_blank"> تا من یا مامانش یا بابام یا .ir" target="_blank"> و سر با این پیش زمینه، مشقاشو می نوشته و .ir" target="_blank"> و مسئله شو خودش حل کنه.ir" target="_blank"> تلاش کرده.ir" target="_blank"> همه مشکلاش رو حل کردم. از یه طرف من لذت بردم از این کار! آخه واقعا حل کردن مسائل لذت بخشه.ir" target="_blank"> از افتخارات مامانش اینه که براش نقاشی می کشیده، امروز تبلیغ یه مرکز روانشناسی (مشاور خانواده) رو همه مسئله ها رو من حل کردم. اما در واقع من اون رو ضعیف کردم..ir" target="_blank"> ما می گفت زندگی مشترک حل کردن مدام مسائله.ir" target="_blank"> از مامان بازی،

  دوستان عزیز روانشناس

  ببینین درست می گم؟!!!

  این روزا خیلی فکر کردم به جریانی که پیش اومده یعنی "اون" از بچگی یاد نگرفته مسئله حل کنه.راستش من هم لذت می بردم با این کارم کمکش کردم که بچه بمونه.ir" target="_blank"> و برای خودم جریان بی تفاوتی  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173857
 • بازدید امروز :52050
 • بازدید داخلی :715
 • کاربران حاضر :43
 • رباتهای جستجوگر:283
 • همه حاضرین :326

تگ های برتر